• slider_1.jpg
  • slider_2.jpg
  • slider_3.jpg
  • slider_4.jpg
  • slider_5.jpg
  • slider_6.jpg

Voetbalschool highlights afgelopen jaar!

De WSV1930 Voetbalschool staat voor innovatie, ontwikkeling en een hoge FUN factor zodat spelers meer plezier en vertrouwen krijgen in het voetbalspel. Het afgelopen seizoen is weer voorbij gevlogen, in het onderstaande filmpje een paar highlights waar de WSV1930 Voetbalschool voor staat. Voor onze trainers is niets te gek, wij weten de speler/ster te motiveren en te stimuleren op ieder vlak van het voetbalspel. Wil je dit ook, en wil je uitgedaagd worden door een van onze trainers kom dan ook! Wat te denken van onze nieuwe module ‘spitsen training’! Wij hebben een van de beste spitsen van Nederland in ons team dus dit zal zeker helpen om ook hierbij de ontwikkeling en het scorend vermogen van een speler omhoog te laten gaan.
https://splice.gopro.com/v?id=Y62PlWr1D